OKUL ÖNCESİ > Okul Öncesi
ISBN: 9789944908665
Fiyat: 90,00 TL
Öğretmen Promosyonları
Öğrenci Promosyonları
Eğitim Planları
    E-Satış
OKUL NEŞESİ EĞİTİM SETİ (48-72 AY)

Okul Neşesi Eğitim Seti, kaliteli ve okul öncesi müfredatına bire bir uygun içeriğiyle beğeninize sunulmuştur. Toplam 8 kitaptan oluşan set; okul öncesi çocuklarının ve öğretmenlerin ihtiyaçlarını karşılarken nitelikli alıştırmalarıyla da fark oluşturmaktadır.

Her biri 40 sayfadan oluşan 7 ana kitap, birer ay kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sette yeni okul öncesi eğitim programındaki kazanım, gösterge ve kavramlar, itina ile verilmiştir. Her sayfanın üst kısmında; o sayfada verilen temel kavram, kazanım ya da tema belirtilmiştir. "Ailemle Ev Çalışmalarım" isimli kitap ise her hafta evlere birer yaprak gönderilecek ve o hafta verilenleri evde pekiştirecek şekilde hazırlanmıştır. 

"Gelişim ve Davranış Değerlendirmesi", "Gelişim Raporu Dosyası", "Diploma", "Resimlerle Atatürk" afişi, "Plan Kitabı ve CD’si", "Bilgisayara ve Akıllı Tahtaya Uyumlu CD" hediyeleriyle set, çocukların ve öğretmenlerin ihtiyaç duyduğu yardımcı materyalleri de karşılamaktadır. Set, bilgisayara ve akıllı tahtaya uyumludur. Böylece kıymetli öğretmenlerimiz; setin sayfalarını, projeksiyona ya da akıllı tahtaya yansıtarak çocuklara uygulatma imkânı bulacaklardır.

Copyright © 2015 - www.Sifre.com.tr